Julius J. Neverauskas

Psichologas, Hipnoterapeutas
Kalbos: lietuvių, prancūzų, anglų
Dirbu su: suaugusiais, paaugliaisKontaktai

Tel. nr.: +37065759896
E-paštas: juliusjneverauskas@gmail.com
Konsultuoju Vilniuje ir Kaune
Susisiekite

Terapijos informacija

Sesijų trukmė ir kaina
Pirma sesija – 1 h 30 min. - 50 eurų
Antros ir tolimesnių sesijų – 50 min. - 39 eurai

Plačiau

Pirma sesija

Pirmos sesijos metu vyksta susipažinimas, Jūsų lūkesčių įvertinimas, terapinių tikslų užsibrėžimas. Atlieku psichoedukaciją vyraujančiai problemai ir įvertinu ar Hipnoterapija yra tinkamiausias būdas Jūsų problemai spręsti. Atlieku edukaciją apie hipnozę ir Hipnoterapiją. Aptariame, ką Jūs jau žinote ir ką dar vertėtų sužinoti. Atliekame skirtingus hipnozės pratimus, kad pajustumėte ir suprastumėte hipnozę ir, kad įvertinčiau Jūsų "pasidavimą" vienai ar kitai įtaigos formai. Jau pirmos sesijos metu atlieku trumpą hipnoterapijos seansą tam, kad pilnai pajustumėte gilesnę transo būseną ir, kad suprastumėte, kaip tai veikia.

Antra ir tolimesnės sesijos

Nuo antros sesijos, taikau Jums asmeniškai pritaikytas įtaigas, kad kuo geriau ir efektyviau pasiektume terapinius tikslus. Po kiekvienos sesijos aptariame Jūsų pasiekimus ir kartu sprendžiame ar būtų prasminga dar viena sesija. Taip pat, mokau Jus autohipnozės tam, kad įsigalintumėte ir galėtumėte savarankiškai padėti sau pasitelkiant hipnozę.

Maksimali Hipnoterapijos trukmė – 7 sesijos. Tačiau, daugumą tikslų, pasiekiame greičiau.

Savarankiškas darbas tarp sesijų

Tarp kiekvienos sesijos pageidautina, kad Jūs, savarankiškai praktikuotumėte autohipnozę. Kuo daugiau praktikuosite, tuo mažiau reikės Hipnoterapijos sesijų. Autohipnozės praktika įgalins Jus spręsti savo problemas ir įveikti įvairius iššūkius.

Susisiekite


Vardas

Elektroninis paštas

Žinutė